Blog

Birbirinden Şık Yemek Odası Takımları ile Yemek Odalarınıza Değer Katın

Birbirinden Şık Yemek Odası Takımları ile Yemek Odalarınıza Değer Katın

Yemek odaları evlerin en sık kullanılan odaları arasında yer almaktadır. Yemek yeme başta olmak üzere sohbet etme, eğlenceli vakit geçirme, misafir ağırlama gibi pek çok işlev bu odada gerçekleştirilmektedir. Yemek odası takımları sayesinde insanlar birbirleri ile ilgilenebilmektedir. Bu odaların insanları birbirine bağlayan özel bir gücü bulunmaktadır. Bu nedenle bu alanlarda kullanılan eşyaların hangisi olacağı seçilir iken acele karar vermekten kaçılmalıdır. Odalarda yer alacak sandalyelerin rahat süngerlere ve ergonomik bir dizayna sahip olması gerekmektedir. Masaların ise kullanışlı yapısı ile yemekleriniz sırasında sizlere pratiklik sağlaması önemlidir. Aşağıda kullanışlı masaları ve ergonomik sandalyeleri ile göz kamaştıran birkaç yemek odası takımı yer almaktadır. Bu yemek odası modelleri hakkında detaylı bilgi sahibi olarak evlerinizi en ihtişamlı şekilde dizayn edebilirsiniz.

Angel Model Yemek Odası Takımı

Angel Model Yemek Odası Takımı

Adından sıkça söz ettiren yemek odası takımlarında genel olarak ışıltılı detaylar göze çarpmaktadır. Şıklığı zariflik ile buluşturan bu takımlarda, kullanışlı ve geniş çaplı bir masaya yer verilmektedir. Yemek odası takımlarına ait şifonyer ve ayna bulunmaktadır. Bu takımlara örnek olarak Angel Model Yemek Odası Takımı verilebilmektedir. Güzelliği ile çağdaş bir görünümü aralayan bu takım, odalarınıza enerji katmaya hazırdır. Takıma ait sandalyelerin arka kısmında V şeklinde bir desen yer almaktadır. Sandalyelerin ayak kısmı düz, masanınki ise ışıltılıdır. Takıma ait şifonyer, geniş yapısı ile dikkat çekicidir. Şifonyerin üst kısmında çift ayna sistemi kullanılmıştır. Tüm bu detaylar ön plana alındığında takımın oda içini aydınlatıcı bir etki oluşturduğu görülmektedir.

Bent Model Yemek Odası Takımı

Bent, sizlere özel bir yemek deneyimi sunmak için hazırlanmış bir masaya sahiptir. Modele ait masada ilginç bir ayak tasarımı göze çarpmaktadır. Düz bir sütun halinde inan ayak masası, daha önce görmediğiniz süslemelere sahiptir. Süslemelerin çevresinde altın renkli çerçevelerden yararlanılmıştır. Masanın bu altın süslemelerini sandalyenin ayakları ile kombin yapmak mümkündür. Sandalyenin ayak uçlarında altın renk göze çarpar iken diğer kısımlarda daha sade bir dizayn hakimdir. Bent Model Yemek Odası Takımı sayesinde şık görünümlü bir yemek odasına sahip olabilirsiniz. Bu model sizlere rahat bir yemek deneyimi sunar iken aynı zamanda çağın etkisini de hissettirmektedir.

Bona Model Yemek Odası Takımı

Eğer oturma odası, mutfak ve salonunuzda siyah rengin asilliğine yer verdi iseniz yemek odasında da bu durumu devam ettirebilirsiniz. Asilliği ile sizlerin dikkatlerini üzerine çeken siyah, altın rengi ile mükemmel bir uyum yakalayarak görsel bir şölen ortaya koymaktadır. Bu durum özellikle Bona Model Yemek Odası Takımı içerisinde bulunan masanın ayaklarında görülmektedir. Ayrıca modele ait şifonyerin dış kısmı da altın rengi ile çevrelenmiştir.

Celso Model Yemek Odası Takımı

Evinde sade bir görünüm arzu eden insanlar genel olarak beyaz, krem, ahşap gibi tonlardan yararlanmaktadır. Eski zamanlarda sıkça kullanılan ahşap, günümüzde de etkisini yitirmemiştir. Özellikle masa tablası, masa ayakları, sandalye ayakları ve şifonyerin iskelet kısmında kullanılan ahşap, doğal bir görünümü kullanıcıları ile buluşturmaktadır. Celso Model Yemek Odası Takımı sayesinde sade bir görünümü ele alır iken aynı zamanda ahşabın ve kremin doğallığını da hissedeceksiniz. Modelin sandalyelerinde kullanılan desenler daha çok geleneksel çağa ait esintiler ortaya koymaktadır.

Impera Model Yemek Odası Takımı

Impera Model Yemek Odası Takımı

Evinizde saraylara layık bir yemek odası takımına yer vererek kendinizi kral gibi hissetmek istiyor iseniz Impera Model Yemek Odası Takımı satın alabilirsiniz. Altın renginin siyah ile bir arada kullanımından doğan görsel şölen, bu model sayesinde evlerinize kadar taşınacaktır. Kreatif geçişlere ev sahipliği yapan sandalyeler, özgün bir sırt dizaynına sahiptir. Modelin masasının kenar kısımlarında ince şeritler halinde altın rengi göze çarpmaktadır. Bu şeritler ile aynı renge sahip aynalar, yemek odalarınızda ışıltılı bir dünya ortaya çıkaracaktır.

Martin Model Yemek Odası Takımı

Özellikle oturma gruplarının da sığabileceği geniş yemek odaları için ideal olan bu model, oldukça işlevsel bir tasarıma ev sahipliği yapmaktadır. Modelin sandalyelerinin sırt kısımlarında ışıltılı bir görünüm yer almaktadır. Bu ışıltılı görünüme ayak uyduran bir diğer detay, masanın kenar kısmında bulunmaktadır. Martin Model Yemek Odası Takımları ile uçsuz bir güzelliğin kollarına kendinizi bırakabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *