Blog

Yaşam Alanlarınıza Zarafet ve Tasarım Katın

Yılka Luxury

Günün yorgunluğunu atacağınız ve sevdiklerinizle sıcak paylaşımların adresi olan yaşam alanlarınızın en dikkat çeken mobilyaları da Yaşam odası takımları oluyor. Bu anlamda yaşam alanlarınıza zarafet katan tasarımlarla Yılka oturma gruplarında da fark yaratıyor.

Uzun yıllar mobilya sektöründe önemli deneyimler kazanan Yılka Mobilya kişiye özel oturma grupları ile yaşam alanlarınıza renk katıyor. Rahat bir oturum ile sırtınızın dik konumda kalması açısından konforunda bir ergonomik sunan Trend Koltuk Takımının iskelet yapısı çeliktendir. Çelik üzerine kontraplak kaplanarak yapılmıştır. Talebinize göre farklı kumaş seçenekleri ile sunulan ürün 2 yıl garantili olarak evlerinize geliyor. Pamuk oranı yüksek olan kumaş kolay temizlenebilir ve leke tutmayan özelliklere sahip.

Angel Sofa Set

Yılka Oturma gruplarının hepsi rahat bir oturuma sahip. Ürün birinci sınıf kayın ağacı iskeletiyle yapılıyor. Kullanıcıların taleplerine göre kol dayama yerlerinde kumaş kullanılabiliyor. Oturumda vücudunuzun şeklini alacak olan sünger yapısına sahiptir. Talebe göre sehpalı, sehpasız ve kitaplıklı olarak çeşitlendiriliyor. 2 li ve 3 lü  seçeneklere sahip. Ahşap detaylara sahip koltuk takımının kumaşında yüksek oranda pamuk bulunuyor.

Bent Koltuk Takımı

Çelik iskelet yapısıyla çok sağlam bir gövdeye sahip olan Bent koltuk takımı ergonomik oturum sunan ürünlerden.  Size özel kesim sürgeri ile vücudunuzun şeklini alan bir rahatlık verir. Modüler olarak sunuluyor olması koltuk takımını büyütüp küçültme imkanları sağlıyor. Mekanizması sayesinde istediğiniz ölçü ve ebatlarda olması avantajlı kılıyor. Çelik ayaklı oturma grubunun kaplaması da nikelden yapılmış. Farklı kumaş türleri ile yüksek oranda pamuğa sahiptir.

Martin Koltuk Takımı

Dayanıklık açısından çelik iskelet kullanılan ürünlerden olan Martin Koltuk Takımı rahat oturumlar ile güzel vakitler geçirmek için tasarlanmış. Boyun yaslama mekanizmasına sahip. Bu sayede açılıp kapanan sırt minderi kişiye başını yaslama imkanı verir ve konforu artırır. Farklı renk kumaşlarda kişinin tercihine göre değiştirilebiliyor. Ayakları da kayın ağacından yapılan Martin Koltuk Takımının kitaplığı da ceviz panel ve Amerikan cevizi olarak iki farklı olarak sunuluyor.

İmpera Koltuk Takımı

Yaşam alanlarınıza zarafet katacak oturma gruplarımızdan biri de İmpera Koltuk Takımıdır. 4’lü ve 3’lü olarak sunulan ürünün döner berjerleri de bulunuyor. Yükseklik olarak 78 cm olan takımın 4’lü sü 2,10 metre uzunluğa sahip. Rahat bir oturum imkanları ile üretilen koltuk takımının  iskeleti de 1. Sınıf kayından yapılıyor. Kişinin talebine göre farklı kumaş seçenekleri sunulan ürünün garantisi 2 yıl olarak veriliyor. Oturum minderlerinin kaydırmaz bezden yapılması ayrı bir avantaj.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *