Blog

2022 Lüks Tasarım Ürünleri

2022-luks-tasarim-urunleri

Yılka Mobilya

Yılka Mobilya olarak geniş bir ürün gamına sahip olan firmamız tasarım ürünleri ile sektörün öncüleri arasında yer alır. Lux mobilya ihtiyaçlarına yanıt verebilme kapasitesinde olan şirketimizin profesyonel nitelikte çalışmalarında ekip ruhunun varlığı hissedilebilir.

Tasarım trendlerini yakından takip etmemizin yanı sıra günün teknolojik gelişmeleri ile de entegre bir yaklaşıma sahibiz. Bu nedenle dünyadaki gelişmeleri yakından takip ederken zengin ürün çeşitlerimize yeni bakış açıları ile şekil vermekteyiz.

Ahşap ürünlerimiz yaşamın sıcaklığını yakalamak isteyenler açısından birçok alternatifi sunarken doğallığın da en güzel yansıtıcısıdır. Yatak odası takımlarının yanı sıra yemek odası takımları, koltuk takımları ve duvar üniteleri gibi geniş bir yelpazede siz değerli müşterilerimiz için tasarım ürünlerimizle yer almaktayız.

Proje bazlı çalışmalar konusunda da profesyonel nitelikteki hizmetlerimiz alanında uzmanlık sahibi çalışanlarımız ile yürütülmektedir. Tasarım ürünler ile yaşam alanlarında konforun yanı sıra şıklığı ve işlevselliği yakalamak isteyen müşterilerimiz için ürün çeşitlerimiz ile sektörün öncülerinden biri olmanın haklı gururunu yaşamaktayız.

Proje dekorasyon çalışmaları ile talep edilen hizmetleri en nitelikli hali ile siz değerli müşterilerimizle buluştururken birinci kalite malzeme kullanımı konusuna da özel bir önem vermekteyiz. Showroomlarımız aracılığı ile zengin ürün çeşitlerimizi kullanıcıların beğenisine sunuyoruz.

Birçok satış noktasında verdiğimiz profesyonel hizmeti deneyimli ekip arkadaşlarımızla desteklemekteyiz. Sosyal medya hesaplarımız aracılığı ile de siz değerli müşterilerimiz ile bağlantı kurarken günün değişen teknolojik ihtiyaçları ile entegre bir çalışma anlayışına sahibiz.

Dijital teknolojilerin yaygın olarak kullanıldığı günümüzde sosyal medya hesaplarımız aracılığı ile siz değerli müşterilerimizle organik bir bağ kurmaktan dolayı memnuniyet duymaktayız. Kurumsal anlamda hizmet veren firmamız yeniliklere açık bir bakış açısı ile daima ileriyi  kendisine hedefler.

Sektörde Öncü Mobilya Markası

Yılka sektörün öncü şirketlerinden biri olmanın verdiği haklı gururu yaşarken aynı zamanda da taşıdığımız sorumluluğun bilinci ile yeni çalışmalara da imza atmaktayız. Türkiye’nin yanı sıra dünya genelinde de başarılı işlere imza atan şirketimizin uzun yıllara varan iş tecrübesi sayesinde nitelikli hizmetleri siz değerli müşterilerimiz ile buluşmaktadır.

Yaşam alanlarının yanı sıra ticari ortam mobilyalarını da üretme konusunda lider olan firmamız her tür ihtiyaca yönelik ürünleri ile tecrübelerini siz değerli müşterilerimiz ile paylaşmaktan memnuniyet duyar.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *