Blog

Gözlerinizi Kamaştıracak 6 Farklı Yatak Odası Modeli

Gözlerinizi Kamaştıracak 6 Farklı Yatak Odası Modeli

Yeni nesil yatak odası takımları ile uykunuzu almış olarak uyanabilirsiniz. Yatak odası takımlarında yer alan konfor artırıcı bileşenler, gününüzün stresini üzerinizden almakta ve yorgunluğunuzu azaltmaktadır. Yatak odaları evin en özel alanları olarak bilinmektedir. Bu nedenle yatak odalarınızı dizayn eder iken rahat olabileceğiniz takımlar arasından bir seçim yapmalısınız. Takımınızın ergonomik olması kadar şık görünmesi de gerekmektedir. Bu nedenle altın ya da gümüş detaylara yer verilen takımlar arasından bir seçim yapabilirsiniz. Aşağıda 2022 yılının en göz kamaştırıcı modellerine yer verilmiştir. Bu modelleri inceleyerek eviniz için en uygun olan takımı belirleyebilir ve uyku kalitenizi üst düzeylere çıkarabilirsiniz. Modellerin her birinde farklı renk alternatifleri bulunmaktadır.

Avangard Yatak Odası Modeli

Avangard Yatak Odası Modelleri sayesinde eski zamanların modasını günümüze taşıyabilirsiniz. Fransız kültüründen esinlenerek ortaya çıkarılan bu özgün tasarım, sizleri büyülü bir dünyaya sürüklemektedir. Takım hem zarafeti hem de şıklığı temsil etmektedir. Bu iki farklı duyguya ek olarak takım içerisinde minimalliği ve sadeliği de bulabilirsiniz. Krem rengi, açık pembe, bebe mavisi ve buna benzer sorf renkleri bünyesinde barındıran takımda ahşap oymalar mevcuttur. Takım içerisinde geniş çaplı bir kıyafet dolabına yer verilmiştir. Ceviz ağacının oyulması ile elde edilen sofistik duruş, estetik kaygınızı giderecektir. Doğrudan göz zevkinize hitap eden bu ürün sayesinde konforlu bir uykuya adım atabilirsiniz. Takım içerisinde egzotik dolaptan geniş makyaj masasına kadar farklı pek çok parça yer almaktadır.

Trio Yatak Odası Modeli

Trio Yatak Odası Modeli

Trio tarzının esinlenildiği alan müzik kültürüdür. Bu kültür yalnızca müzik içerisine hapsolmakla kalmamış aynı zamanda yatak odasının mobilyalarında da kendini göstermiştir. Trio Yatak Odası Modeli olarak bilinen takım, oldukça canlı renklere sahiptir. Bu nedenle enerjik bir yaşam alanı ortaya koymaktadır. Takımdaki parçalarda aynı zamanda özgün geometrik şekillere, keskin hatlara ve altın detaylara da rastlanmaktadır. Minimal detaylardan uzaklaşarak oluşturulan bu takımda göz yormayan bir renk geçişi söz konusudur. Futuristik tarzı bünyesinde barındıran bu model sayesinde yatak odalarınızda daha çok zaman geçirmek isteyebilirsiniz. Modern çağın ötesinde bir tarza sahip olan bu modelde özgün bir dekorasyon anlayışı söz konusudur.

Beyaz Yatak Odası Modeli

Beyaz Yatak Odası Modeli seksenli yıllarda sık kullanılan tasarımları ortaya çıkarmaktadır. Özellikle beyaz tonunun sakinliğini kullanarak rahat bir uyku deneyimi yaşamak isteyenler bu takımı tercih etmektedir. Beyaz takımda özellikle geniş düğmelere ve baklava dilimlerine yer verilmektedir. Böylelikle yatak odalarında ayrı bir aura oluşmaktadır. Döşeme kumaşlarında keten ya da kadife kullanılan bu model, lüks bir görünüm ortaya çıkarmaktadır. Eğer geleneksel tarzdan uzaklaşmak istemiyor ancak 2022 kreasyonunu da benimsemek istiyor iseniz bu modeli tercih edebilirsiniz.

Versace Yatak Odası Modeli

Versace Yatak Odası Modeli herkes tarafından hayranlıkla izlenmektedir. Farklı ülkelerin severek kullandığı bu modelde İtalyan bir hava hâkimdir. Yeni çağın modern konsepti baz alınarak tasarlanan model, sizlere hem estetik açıdan hem de rahatlık açısından iyi gelecektir. Model içerisinde baskın olarak siyaha ve beyaza yer verilmiştir. Bu sayede tezat renklerin hoş duruşu yakalanmıştır. Modeli tercih ederek alanlarınızda özgün bir hava yaratabilirsiniz.

Angel Yatak Odası Modeli

Angel Yatak Odası Modeli

Angel Yatak Odası Modeli meleklere yaraşır güzellikte bir oda sunmaktadır. Modelde hem beyaz hem de krem tonuna yer verilmiş olup gümüş kapitone işlemeler kullanılmıştır. Gümüş işlemelere altın renk detayları da eklenmiştir. Altın renginin en çok kullanıldığı yerler varaklardır. Eşsiz tasarımlara sahip olan bu model, geniş bir karyolaya sahiptir. Modelde yer alan dolap da iç hacmi geniş olmasından dolayı oldukça kullanışlıdır. Sade renk geçişleri sayesinde insanlara huzur veren bu model konforlu yapısı ile de dikkat çekmektedir.

Mento Yatak Odası Modeli

Mento Yatak Odası Modelleri ile hem eski tarzı hem de yeni tarzı bir arada bulabilirsiniz. Yıllara meydan okuyan nostaljik görünümü ile bu takım odalarınız için oldukça ferah bir görünüm ortaya çıkaracaktır. Ahşap ve ceviz oymaların yer aldığı takımda doğal bir atmosfer bulabilirsiniz. Takım içerisindeki her parçada gümüş detaylara yer verilmiştir. Tasarımı sade olan bu model, yatak odasında abartı istemeyen kullanıcıların tercihidir. Modeli satın almak isteyen kullanıcılar, modelin geniş renk skalası üzerinden bir seçim yapabilmektedir.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *