Blog

Lüks Duvar Ünitesi Modelleri 2022

Lüks Duvar Ünitesi Modelleri 2022

Gün içerisinde en çok sosyalleştiğimiz, misafirlerimizi ağırladığımız evimiz içerisinde karakterimiz ve zevklerimizi en fazla yansıttığımız odaların başında salonlarımız gelmektedir. Salon ve koltuk takımları, yemek takımları ve duvar ünitesi modelleri salon stilini oluşturan başlıca unsurlar arasında yer almaktadır. Salonlarımız olduğundan daha modern ve şık görünmesine imkan sağlayan duvar üniteleri 2022 yılında yeni modelleri ve özgün stilleri ile ön plana çıkmaktadır. Hala klasik detayların kullanıldığı ancak ufak modern nüanslarla son derece estetik bir dokunuş yaratabileceğiniz modeller, her bütçe için farklı şekillerde çeşitli firmalarda sunulmaktadır.

Duvar Ünitesi Modelleri ve Fiyatları

Lüks duvar üniteleri evlerinin kaliteli ve şık görünmesini isteyen bireyler tarafından talep görmekle beraber, farklı modellerin farklı ücretler ile satıldığını söyleyebiliriz. Firmamız mobilya üretimi ve dekorasyon tasarımı konusunda çalışmakta olup lüks tasarımı sevenler ve evlerinde klişelikten uzak olmak isteyenler için yapmış olduğu tasarımlarla adından söz ettirmektedir. Takımlarımız tekli ürünler halinde satılabildiği gibi bir bütün halinde evinize uygun şekilde salon ve yemek odası ve duvar ünitesi modellerini satın alabilmeniz mümkündür. Cep telefonlarımız ya da mail aracılığı ile ulaşarak ürün yelpazemize erişim sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda özel tasarım ürünler için de çalışmaktayız.

Cosmo Duvar Ünitesi Modeli

Cosmo Duvar Ünitesi Modeli

İsminden esinlenmiş olduğu Cosmos’un desenlerini andıran duvar ünitesi son derece eşsiz bir tasarım olarak karşımıza çıkmaktadır. Evinizin planına bağlı olarak gömme duvar ünitesi olarak kullanımının mümkün olduğu gibi, doğrudan kemer altlarında ve düz duvarlarda da kullanım sağlanabilmektedir. Siyah ve gümüş detayların hakim olduğu model, klasikten uzak olmak isteyenlerin salonlarında bütün ihtişamı ile yer alabilmektedir. Model fiyatları ürünün büyüklüğüne göre değişiklik göstermekle beraber, televizyonunuzu yerleştirebileceğiniz ünite, aynı zamanda ürünün altına yer alan dolap ve raflarla da küçük eşyalarınızı, CD’lerinizi ve elinizin altında bulunmasını istediğiniz eşyalarınızı koyabilmeniz için oluşturulmuştur. Model, firmanın en çok talep gören modelleri arasında yer almaktadır.

Vertu Duvar Ünitesi Modeli

Firmamız lüks mobilya dekorasyonu üzerinde çalışmakla beraber, hem kişisel müşterilere hem de kurumsallığın ön plana çıkmış olduğu devlet daireleri, lüks estetik merkezleri kafe ve restoranlarda da bu tasarımlar kullanılmaktadır. Bireysel müşteriler dışında kurumlar da görünüşün oldukça önemli olduğunun farkında ve buna uygun olarak estetik ve kaliteli tasarımları ile modern TV ünitesi kullanmaktadır. Vertu model, gümüş ve beyaz renklerini seven ve ferah görüntü içerisinde olmak isteyen yerler için oldukça uyumlu bir modeldir. Göz yormayan, ışıltı ve zarafeti seven bireyler Vertu model ile evlerinde ya da işletmelerinde oldukça kaliteli ve sıcak bir yuva imgesi yaratabilmektedir. İki yanında bulunan gümüş raflar, ünite üzerinde bir vitrin havası yaratmakta, son derece kullanışlı olabilmektedir.

TV Ünitesi Seçimi Önerileri

TV ünitesi seçerken kişilerin en çok gözden kaçırdığı nokta yalnızca estetik görünüşü baz almak olarak karşımıza çıkmaktadır. Evinizin boyutlarına uygun ve odayı boğmayacak nitelikte bir ürün tercih etmek, çoğu zaman odanın olduğundan daha büyük görünmesine olanak sağlamaktadır. Değişik duvar üniteleri üreten firmamız, iç mimarlar ile beraber çalıştığından kendi evinizin tasarımı ve dekorasyonu sırasında destek alabilirsiniz.

RIO TV Ünitesi Modeli

RIO TV Ünitesi Modeli

Lüks televizyon ünitesi kapsamında üretilmiş olan RIO takımı ile beraber kullanıldığında salonunuzun ya da işletme bekleme alanınızın oldukça lüks ve şık görünmesine imkan sağlayacak ve büyük bir keyifle müşterilerinizi ağırlamanıza yardımcı olacaktır. Siyah ve gümüş desenleri ve geometrik tasarımı ile küçük evlerde daha uygun olarak kullanabileceğiniz model, cam ve gümüş detaylı aksesuarlar ile salonunuzun TV köşesinin çok kaliteli görünmesine imkan sağlayabilmektedir. RIO model, küçük salonlarda oldukça şık bir görüntüye imza atarken, restoran ve işletme konseptine de uygun bir modeldir.

Özel Üretim TV Ünitesi Modelleri

Tasarım TV ünitesi satın almak isteyenler kafasındaki modeli firmamız ile iletişime geçerek belirtebileceği gibi, salonları için en uygun dekorasyon ve planı da iç mimarlarımız aracılığı ile edinebilir. Her bir detayı düşünülerek işlenmiş olan özel modellerimiz Türkiye çapında çokça talep görmektedir. Kafanızdaki modeli firmamıza ileterek ortaklaşa bir mimari harika meydana getirmek mümkündür. Firmamız müşteri memnuniyetini çokça önemsemekte ve hayallerinizdeki TV ünitesini sizler için sunmaktadır.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *