Blog

Lüks Koltuk Takımı Modelleri 2022

Lüks Koltuk Takımı Modelleri 2022

Koltuk takımları, günlük hayatımızda hem kendimiz vakit geçirdiğimiz hem de misafirlerimizi ağırlamış olduğumuz salonlarımızın en önemli parçalarıdır. Hem odamız ile uyumlu görünecek hem de şık bir görüntüye imza atacak modeller, her gün farklı markalar tarafından üretilmektedir. Koltuk tasarımlarında mutlaka mimari bir dokunuşu arzulayan ve estetik görüntüden asla ödün vermek istemeyen kişiler için yapmış olduğu üretimler ön plana çıkmaktadır. Lüks koltuk takımları evlerinde lüks unsurlara yer vermek isteyenler için özel olarak üretilmiş modelleri kapsamaktadır.

Her Zevke Uygun Modellerle Koltuk Takımları

Koltuk takımı modellerinde her zevke uygun ve her tarza hitap edecek modellerin üretiliyor olması firmamızın uzmanlık alanında ne denli başarılı olduğunu ortaya koymaktadır. Koltuk takımları salonlarımızın en büyük parçaları arasında yer almakla beraber, misafirlerimizi ağırlarken onlara sahip olduğumuz tarz hakkında bilgi verirler. Kişilerin kendi zevkleri baz alınarak oluşturulacak birçok özel tasarım koltuk modeli olduğu gibi, iç mimarlarımız tarafından özenle hazırlanan birçok takım da firma ürün yelpazemiz içerisinde bulunmakta ve sizler için teslim yapılmak üzere beklemektedir. Koltuk takımlarında belirli detaylara dikkat edilerek son derece şık modeller odalarımızda yer alabilir.

RIO Model Koltuk Takımı

RIO Model Koltuk Takımı

Göz alıcı rengi ile mavinin tonlarında huzuru bulmanızı sağlayacak olan takım, koltuk takımı almak isteyenlerin başlıca favorisini oluşturmaktadır. Firmamız her bir modeli ayrı ayrı düşünüp özenle üretmiş olmakla beraber, yelpazemizde detaylı bir şekilde görebileceğiniz ürün, salon takımlarında renkli tasarımlara yer vermek isteyenler için idealdir. Renkli koltuk takımları oldukça ilgi görmekte olup 2022 yılında da farklı ve renkli tasarımlı koltuk detaylarına son derece yer verilmiştir. Rio model koltuk takımı, firmamız ürün yelpazesi içerisinde yer almakla beraber, beyaz ve mavinin öne çıktığı geniş ve yumuşak koltuklardan oluşmakta, oldukça göz alıcı görünmektedir.

Zarafetiyle Martin Koltuk Takımı

Indigo ve ekru tonlarının ön plana çıktığı, ince düşünülerek işlenmiş olan desenleri ile adeta bir sarayda oturuyor havasını alabileceğiniz bu model, pek çok ünlü kişinin salonunda da baş köşede durmaktadır. Hem geniş koltukların hem de aynı zamanda uyumlu renkleri ile misafirlerinizi büyük bir ahenk içerisinde ağırlamanıza imkan sağlayan bu model, lüks koltuk takımı modelleri kategorisinin başlıca unsurları arasında yer almaktadır.

Otururken kendinizi adeta kral ya da kraliçe gibi hissedeceğiniz, modern tasarımların klasikler ile birleştirilerek işlendiği modelde uzun seneler boyunca değiştirmeden kullanım yapabilirsiniz. Koltuklar oldukça yumuşak ve birçok kişiyi taşıyabilecek kadar geniş olarak karşımıza çıkmakla beraber, bir bütün halinde de iç mimarlardan tam puan almayı başarmıştır.

Impera Koltuk Takımı Modeli ile Farklı Olun

Impera Koltuk Takımı Modeli ile Farklı Olun

Siyah beyaz zebra tasarımı ile özgün bir şekilde birleştirilmiş olan model, marjinal ve farklı olmak isteyen ev sahipleri için adeta biçilmiş bir kaftan diyebiliriz. Desenli ve göz alıcı işlemeli koltuğu, tekli sofaları ile diğer modellere adeta meydan okuyan diyebiliriz. Özellikle zebra desenini sevenler ve evlerinde bu modele yer vermek isteyenler için 2022 yılında zebra desenli koltuk takımı modellerinin ön plana çıktığını söylemek mümkün. İhtişam seven ve salonundan uzun süre bahsettirmek isteyenlerin favorisi konumda olan Impera, firmamı aracılığı ile kısa sürede evinizde sahip olacağınız modellerin başında gelmektedir.

Yeşilin Etkileyici Doğası ile Bona

Sarı, gold detaylar ve yeşilin etkileyici doğası ile oldukça içten görünen bu model, klasik olmayı seven ancak ince detaylar ile salonlarında farklılık yaratmak isteyen kişiler için ideal olabilir. Bona model koltuk takımı, aynı zamanda siyah ve nefes kesen tasarımı ile oldukça geniş iki koltuğun kombini ile dikkat çeken bir tasarıma da imza atıyor. Göz alıcı koltuk modelleri sevenler tercihlerini Bona’dan yana kullanabilirler.

Angel Koltuk Takımı ile Beyazın Asaleti

Salonlarında kullandıkları renkler ile refahı ve huzuru yansıtmak isteyen kişiler için Angel model oldukça ideal olacaktır. Ağırlıklı olarak beyazın hakim olduğu salon takımı gold detaylar ve koltuklara işlenmiş olan desenler ile odalarınızın adeta çok iyi döşenmiş bir devlet makamı olarak görünmesine yardım edecektir. Koltuk takımı fiyatları modele göre değişiklik göstermekle beraber, özel tasarım olan ürünlerde bilgi almak için doğrudan firmamızla iletişime geçmeniz bilgi almak için yeterli olacaktır.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *