Blog

Lüks Mobilya Seçiminde İnce ve Estetik Detaylar

Verta Duvar Ünitesi

Mobilya’nın lüks yapı taşları ile evlerimize ve diğer yerlerde kullanım alanımıza girmesi kendi konforumuz kadar şıklığımız ve kendimize gösterdiğimiz özenden kaynaklanır. Kişisel ihtiyaçlar ve talepler doğrultusunda önemli mühendislerin kaleminden çıkan tasarımlar eşsiz detayları da ortaya koyar.

Mobilya kullanımları geniş bir alana sahiptir. Evimiz, iş yerimiz, bahçemiz her yerde mutlaka mobilya kullanmak zorunda kalırız. Bu anlamda içimize sinen ve daha çok mutlu edecek ürünlerin kullanılması bütçelere göre marka ve model baz alınarak seçilmesiyle mümkün. Bu anlamda lüks mobilya seçiminde sizin tercihleriniz ince ve estetik detaylar olabiliyor.

Mobilya Seçimindeki Lüks Detaylar

Detaylar kimileri için çok önemli unsurlar olmamasına karşın gösterilen özen, zarafet, verilecek güzellik tutkusu hepsinden ötesi verilen değer bir İtalyan zevki olarak görülebilir. Ancak bu istekler daha öncede vardı ve bundan sonra da olacaktır. Yine de İtalyan’lara özgü kılındığı için burada üretilen mobilyalar tüm dünyada ünlü olduğu ve bunun sebebi olarak varyasyondaki zamansız çekicilik olarak gösterilmektedir.

Evimizde ve iş yerimizde kullandığımız mobilyalar hayatımızın bir parçası haline geliyor. Kullanıcının talepleri bir kenara sektörde başarılı olmak, daha çok satış ile ticari kazançların yolunu artırmak, büyümek gibi nedenlerin yanında kendisini göstermeye çalışan mobilya mühendislerinin tasarımlarını pazarlaması mobilya seçiminde detayları ortaya çıkarıyor. Özellikle mobilya sektöründeki rekabet ile birbirinden güzel estetik ve kullanışlı mobilyalar üretme yarışı var. Bu sebeple yaratılacak detaylarda önem kazanıyor.

Klasik Mobilyalarda Şık Ayrıntılarda Gizli

Mobilya üretimi ve tasarımında klasik tarzlar halen tercih ediliyor. Bu sebeple sektör temsilcileri klasik türlerin imalatının yapılmasını bırakamıyor. Büyük bir kitle halen bu mobilyaları özellikle yatak odası takımlarını tercih ediyor. Bunun yanında modern tarzda üretimlerde yenilikçi yüzleriyle kendisini gösteriyor. Çok geniş bir ürün yelpazesinden bahsetmek mümkün. Bu anamda klasik tarzlar, farklı sitil ve estetik gereksinimleri karşılayan koleksiyonlarda kişilerin seçim yapabilmesine olanak kılıyor.

Estetik ve modern bir mobilya için atılan adımlar aynı zamanda kalitesi ve uzun süreler kullanılabilecek dayanıklıklar istiyor. Bu anlamda Yılka Mobilya olarak rüya gibi otantik atmosferler yaratan mobilyalar üretiyoruz… İşte bazıları

İmpera Yemek Odası Modeli

Angel Yatak Odası Takımı Modeli

Herkesin en çok zaman geçirdiği yer yatak odalarıdır. Bu anlamda detaylar ile estetik görünüm vermek adına Yılka Mobilya’nın Angel Yatak Odası takımı tam bir görsellik vermektedir. En iddialı takımları arasında bulunan Angel ihtişamlı yatak başlığına sahiptir. Odaya girildiğinde ilk gözünüze çarpan yataktır ve bazası ile depolama alanları sunar. Yatak odası takımının ön yüzleri ceviz kaplama ağaçtan yapılmıştır ve tüm ürünler birbirini tamamlar. Altın çizgisi ve odayı çevreleyen ürün detayındaki işçilik ile ön plana çıkar.

Bent Yemek Odası Takımı

Yatak takımının berjeri de sizin sessiz sakin yalnız kitap okumanız için en elverişli yerdir. Bu anlamda grup kadar içerinin renkleri ile eşsiz motivasyon veren bir atmosfer detaylarda gizli kalıyor.

En sevdiğiniz misafirlerinizi ağırlayacağınız, akşam yemeğinde ailenizle günün kritiğini yaparken sabah kahvaltılarından sonra vedalaşacağınız evinizin adresi yemek odasıdır. En hareketli yer olarak gösterilebilir. Bu anlamda yemek odası takımının nerede olduğu da önemlidir. Salonda olması halinde uyum ayrı ele alınır. Ancak Yılka Mobilya’nın Bent Yemek Odası takımından bahsetmek ayrıntı ve detaylar için önemlidir.

Yemek Masası ve Koltuk Takımlarının Uyumu

Yemek masasının her bir öğesi benzersiz kılınmış. İnce bir gold çizgiler ile kaplayan çerçevelere sahip. İnce bir sitille sürekli çizgisiyle diğerlerine bağlanan, değerli yüzeylere sahip ve altın renkler arasındaki kontrastlar kompozisyonu oluşturuyor. Altın çizgilerinin sandalye ayakları ile bütünlük sadığını belirtmek mümkün. Masa kenarları da altın çizgiler ile sandalyeleri üstten birbirine bağlıyor. Rahat oturma alanına sahip sandalyeler benzersiz bir güzellikte. Tüm bunlara uyumlu olarak sunulan konsol, aynalar ve diğer tüm küçük parçalar tam bir ahenk içinde en küçük ayrıntılarıyla kendisini gösteriyor.

Evinizin olmazsa olmazı oturma grupları ayrıntılarla bezenerek kullanım zevkinize sunulan ürünlerden biri. İsteğe bağlı olarak ahşap yada parlak metal ayakları ile kanepeler ve berjerler arasında uyum veren gold ve gümüş çizgileri evinizin salonuna şıklık veriyor. En zarif haliyle tasarımı yapılan ürünün yine el işçiliği oyma ağaç kaplamaları ön plana çıkıyor.

Oturma Odası Koltuk takımlarının bütünleyici diğer mobilyası televizyon üniteleridir. Lüks ve zarafeti bir arada sunan Yılka Mobilya’nın ürünlerini yatak odaları, yemek odaları, koltuk takımları ve duvar üniteleri oluştururken ihtiyacınız olan mobilya çeşitleri de mühendislerimizin tasarımları ile uzman ellerde şekilleniyor.

Ahşabın eşsiz dokularını, parlak metalar ve ışık oyunlarımız ile yeniden tasarlıyor ve ince estetik duygularımızı katıyoruz. Bu sayede ortaya çıkan ürünler yurt içinde ve yurt dışında önemli potansiyel ile talep edilebilirliği yakaladı. Özellikle yemek odası takımları ile yatak odası takımlarının ince işçiliği, ahşap oymacılığı ile kapmaları ile ön plana çıkan Yılka mobilya sökteri tarafından takip edilen öncü kuruluşlardan.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *