Blog

Lüks Yatak Odası Takımı Modelleri

Lüks Yatak Odası Takımı Modelleri

Lüks yatak odaları, pek çok kişi için oldukça önemli olmakla beraber, evimizin görünüşü, ne kadar estetik ve ne kadar kullanışlı olduğu mimari anlayışının gelişmesi ile beraber hayatlarımıza girmiştir. Hem kendi gözümüze güzel gelecek hem de misafirlerimizi evimizde kaliteli bir şekilde ağırlayabileceğiniz yatak odaları firmamızın dizaynını iç mimarlar ile beraber gerçekleştirmiş olduğu projeler arasında yer almaktadır. Ev sahibinin mimarlar ile beraber yapmış olduğu görüşme sonrasında karar verilen yatak odası modele odaya uygulanmakta ve ortaya eşsiz bir sonuç çıkmaktadır. Özellikle klasiklerin yeni modern unsurlarla harmanlanarak ortaya konuyor olması, firmamızın kendine has karakterini en iyi şekilde yansıtan unsurlar arasındadır.

Angel Yatak Odası Takımı

Angel Yatak Odası Takımı

Yatak odası takımlarında kişilerin genellikle en çok tercih ettiği detaylar odanın tamamlandığında huzur veren, kişiyi içten ve rahat hissettiren bir yapıya sahip olmasıdır. Yatak odalarımız en kişisel odalarımız olmakla beraber bize yuva sıcaklığını hissettirmesi ve içimize sinmesi bu sebepten ötürü çok önemlidir. Angel model yatak odası takımı özenle hazırlanmış bir konsepte sahip olmakla beraber, havalı yatak odaları kategorisinde ilk sıraya yerleşebilmektedir. Oda içerisinde yeşilin birçok tonu kullanılmış olmakla beraber, bir yatak  sofa ve konsolu ile oldukça hoş görünmektedir. Özellikle işletmelerin ve büyük otellerin kral suitlerine benzeyen yapısı ile bu alanlar için de son derece uygundur. Evlerinde ihtişamı seven bireyler için ise Angel, favori modellerdendir.

En Göz Alıcı Renkleri ile Mento Modeli

Mento model yatak odası modeli, özellikle farklı olmayı seven kişilerin favorilerini oluşturuyor. Büyük bir özenle günlerce yapılan çalışmalar ve kumaş renk seçimleri ile oluşturulmuş olan harika proje, evlerinde hem farklı olmak hem de modern görünmek isteyen kişiler tarafından büyük bir ilgi görüyor. Yatak odalarında saray tipi yatak odası modelleri görmek isteyenler bu modeli değerlendirebilmektedirler. Oldukça sağlam şekilde üretilmiş olan alçak zeminli tabanı, göz alıcı yatak başlığı ve şifonyerleri ile beraber Mento, kesinlikle lüks model yatak odası sevenlerin göz bebeği olacak desek hiç de eksik söylemiş olmayız!

Yatak Odası Seçerken Neye Dikkat Etmeli?

Yatak odası seçimi hem bireylerin hem de çiftlerin seçim sırasında zorlandığı odalar arasında yer alıyor. Bu sebepten ötürü bilinen ve tasarım olarak çalışan iç mimari firmaları ön plana çıkmaktadır. Yatak odası seçimlerinde bir iç mimar ya da dekorasyon firması ile beraber çalışmak hayallerinizdeki yatak odasına kavuşmak için bir fırsat yaratabilir. Elbette, önce uzun seneler boyunca kullanılmaya imkan sağlaması, gözünüze ve ruhunuza hitap etmesi yatak odası seçimi yaparken dikkat etmeniz gerekenler arasında. Bunun dışında üretici firmanın sağlamış olduğu garanti ve uzman desteği alınarak kullanışlı bir odaya sahip olmanız ise imkanlar el veriyor ise tercih edilmesi gereken unsurlardandır.

Refah Görünümü ile Trio Yatak Odası Modeli

Refah Görünümü ile Trio Yatak Odası Modeli

Trio yatak odası, en gözde olan modellerimiz arasında yer almakla beraber, beyaz ekru ve goldun öne çıkan asaletleri gerçekten son derece şık bir takıma imza atmamıza yardımcı olmuştur. İç mimarlarımızın üzerinde uzun çalıştığı bu model, hayran bırakacak yatak odaları sekmesinde kesinlikle ilk sıralara oynamaktadır. Gold detayları ile süslenmiş yatak başlığı, son derece rahat ve büyük görünen yatağı, işlevsel şifonyerleri ve konsolu ile bu modelden gözlerinizi ayırmak istemeyeceksiniz!

Konforlu Yatak Odaları

Gecenin büyük çoğunluğunu geçirdiğimiz, yorgunluklarımızdan kurtulduğumuz ve kendimizi mahremimizde hissettiğimiz yatak odaları mutlaka konforlu olması gereken alanlar arasında yer almaktadır. Bu sebepten ötürü mobilya üreticileri ve iç mimari konusunda çalışan kişiler, konforlu yatak odası üretmek konusunda çaba göstermektedir. Bütün ürünlerimiz bu detaylar baz alınarak oluşturulmuş olup bu standarttan asla ödün vermemekteyiz.

Lüks Yatak Odaları için Uygun Fiyatlar

Tasarım mobilya alırken ya da hazır takımları yatak odalarımıza uyarlarken elbette önem verdiğimiz detaylardan birisi de model için ödeyeceğimiz fiyat oluyor. Uygun fiyatlı yatak odaları firmamızın son derece kaliteli ve lüks görünen modelleri için gayet tolere edilebilir seviyelerde seyretmektedir. Kataloglarımızı incelemek fiyatlar konusunda bilgi almak ve firmamızla beraber çalışmak için mail ya da cep telefonları yolu ile bizimle iletişime geçebilmek mümkündür. Hayallerinizdeki odayı sunmaktan mutluluk duyacağız.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *