HAKKIMIZDA

1969 yılında kurulan Yılka tasarım ve pazar trendlerini takip ederek günümüze kadar her devrin yenilikçi ve modern markası imajını korumaya çalışıyor. Gerek üretimde gerekse tasarım dünyasında pazarın ilerisinde bir vizyon gösteren Yılka; yurt içinde ve yurt dışında gerçekleştirdiği projelerle tecrübesini yaşam alanlarının her yerine taşıyor. Son derece lüks ve elegant ürün gamıyla ve seçkin müşterileriyle mobilya sektöründe kanaat önderi olmak için var gücüyle çalışan Yılka, tasarım trendlerini belirlemeyi ve Türkiye mobilyasının tüm dünyadaki marka elçisi olmak için daima bir adım ileriyi hedefliyor.

MARKA ÖYKÜSÜ

Ustalık geleneğini bilen ve imalat çizgisine bu sırrı eklemiş olan bir babanın azimli çalışması ve onu izleyen meraklı kardeşlerin bu işi büyütmek için çıktığı 52 yıllık bir hikaye. Bu yolculukta; tasarım trendlerini ve yenilenme arzusuyla birleştiren Yılmaz Kardeşlerin Yılka’yı kurmasıyla artık 1969 yılından bugüne, Türkiye ve dünya mobilya pazarında yepyeni bir marka yeşeriyor. Seçkin müşteri portföyü ve gelenekten geleceğe taşınan ustalık senfonisiyle Yılka gün geçtikçe büyüyor. Gerek yurt içinde gerekse yurt dışında, kendi özgün çizgisinde gördüğü çözüm ortaklığıyla birlikte; bir atölyede doğan hikaye kocaman bir organizasyona dönüşüyor. Otel restaurant ve lüks yaşam alanlarına da tecrübesini taşıyan Yılka projeleriyle ve mobilyalarıyla hedef pazarda ses getiren bir marka olmak istiyor. Bugün Yılka hizmet kalitesi ve ürün çeşitliliğiyle misafirlerine kocaman bir dünya armağan ediyor.

VİZYON

Türkiye pazarında ve hedef pazarda marka bilinirliğimizi artırarak, tecrübeyi teknolojiyle buluşturmak ve kendimizi yenilenen dünyanın içinde konumlandırmayı hedefliyoruz. Bunun için çalışan uzman kadromuzla çizdiğimiz yol haritasıyla ilerliyoruz. İşimizi sevmenin verdiği motivasyonla yaşam alanlarında konforun, lüksün ve kalitenin öncelikli tercihi olarak kalmak istiyoruz.

MİSYON

Dünya mobilya pazarında Türkiye mobilyasının marka elçisi olabilmek adına; sık sık kendimizi geliştiriyor, üretim teknolojilerini takip ediyor ve tecrübemizi tüm bu organizasyonu sağlamaya kanalize ediyoruz. Yapmış olduğumuz AR-GE çalışmalarıyla; misafirlerimizin isteklerine en lüks cevapları uzmanca vermek istiyoruz.