Blog

Şık Görünümleri ile Salon Dekorasyonlarınız İçin İlham Verecek 6 Koltuk Takımı

Şık Görünümleri ile Salon Dekorasyonlarınız İçin İlham Verecek 6 Koltuk Takımı

Evlerimiz bizim için önemli alanlardır. Uyuduğumuz, vakit geçirdiğimiz, dinlendiğimiz, ailemizle ilgilendiğimiz, arkadaşlarımızı davet ettiğimiz bu alanlar hayatımızda büyük bir öneme sahiptir. Bu nedenle evlerimiz için seçeceğimiz mobilyalara dikkat etmek hayat kalitemizi etkileyecektir. Evlerin en çok tercih edilen odası salonlardır. Özellikle kalabalık bir misafir geldiği zaman salonlar açılmakta ve bu odalardaki mobilyalardan yararlanılmaktadır. Salon mobilyaları dendiği zaman akla her ne kadar duvar üniteleri gelse de oturma grupları da bu odalar için önemli eşyalar arasındadır. Oturma grupları sayesinde salonlarda geçirilen vakit daha da artmaktadır. Koltukların ve kanepelerin kalitesi odada geçirilen vaktin kalitesini etkilemektedir. Bu mobilyalar ne kadar rahat ve güzel olur ise oda da o kadar kullanışlı olacaktır. Salon dekorasyonu için sizlere yardımcı olacağını düşündüğümüz 6 farklı mobilyayı bu yazıda listeledik. 2022 yılının güncel mobilyaları olma özelliğine sahip bu ürünler sayesinde 2022’nin yeniliklerini evlerinize taşırken zorlanmayacaksınız.

Angel Model Koltuk Takımı

Angel Model Koltuk Takımı

Eğer yemek odalarınızda Angel modele yer verdi iseniz salonlarınız için de bu modeli çok severek kullanabilirsiniz. Sade kumaşı ile ruhunuzu dinlendiren bir forma sahip olan bu model kol detaylarında altın rengi ile adından söz ettirmektedir. Angel Model Koltuk Takımı kanepelerinde ayaklar kısa bir şekilde üretilmiştir. Modele ait kırlentler sade olup sırtınızı rahat ettirmek amacı ile tasarlanmıştır. Kanepelerin kol kısımlarının üst bölmesinde ahşap tonlarına yer verilir iken alt bölmesinde beyaz renk kullanılmıştır. Beyazın kullanıldığı alanlarda birbirine eş pek çok çizgi bulunmaktadır. Modeli satın alarak aradığınız tüm güzellikleri odalarınıza taşıyabilirsiniz.

Bent Model Koltuk Takımı

İhtişamlı güzelliği ile göz kamaştıran bu modeli sevmemek elde değildir. Çağın yenilikleri ile harmanlanmış bu modelde yumuşak dokunuşlar yer almaktadır. Modelin berjeri, daha önce görülmemiş bir sırt tasarımına sahiptir. Berjerin sırt kısmında kullanılan yansıma, kanepenin arka kısmında da kullanılmıştır. Berjerin kol koyma alanları krem renginde sade bir yapıya sahiptir. Bent Model Koltuk Takımı içerisinde bulunan kanepenin geniş boyutlu 2 yastığı bulunmaktadır. Böylelikle model ergonomik bir oturumu sizlere sunmaktadır. Berjerin öndeki ayakları altın ile kaplı iken arkadaki ayaklarında krem rengi göze çarpmaktadır. Kanepenin ayakları ise yere oldukça yakın bir yapıda imal edilmiştir.

Bona Model Koltuk Takımı

Geleneksel bir yaklaşım ile klasik bir stili ortak paydada birleştiren bu model, zümrüt yeşili ve siyahı bir arada barındırmaktadır. Modelin zümrüt yeşili kanepesi, altın detayları ile 2022’nin en güzel yeniliklerini yansıtmaktadır. Modelin kırlentlerinde sarı ve zümrüt yeşil göze çarpmaktadır. Ortada kullanılan kırlentin kenar kısımlarında beyaz var iken orta kısmında sarı kullanılmıştır. Bona Model Koltuk Takımı ile renkli bir tablo kullanarak evlerinizin zarafetini artırabilirsiniz.

Impera Model Koltuk Takımı

Tasarım harikası kırlentlere sahip olan bu modelde genel olarak sade bir renk hâkimdir. Modelin kanepesi beyaz ile kaplanmış ve ortaya ruhunuzu dinlendirecek bir tasarım çıkmıştır. Modelin ayak kısımlarında uça doğru incelen bir tasarım hâkimdir. Fütüristik bir yaklaşımı ön plana çıkaran bu modelde kırlentlerin biri gece şeklinde tasarlanmıştır. Impera Model Koltuk Takımı satın alarak klarnet ile bir arada kombin yapabilir ve odalarınızı otantik tarzda dekore edebilirsiniz.

Martin Model Koltuk Takımı

Modelin hem berjerleri hem de kanepeleri sundukları görsel şölen ile sizleri güzel bir dekorasyona davet etmektedir. Odaya girdiğiniz anda sizleri büyüleyecek ince şeritler, hem kanepe hem de berjerde bulunmaktadır. Şeritlerin tamamı odanıza canlılık kazandırmak amacı ile altınla kaplanmıştır. Özellikle kanepe ve berjerlerin sırt kısmında kullanılan altın detaylar, ayakuçlarına da yansımıştır. Martin Model Koltuk Takımı sahibi olarak saraylara layık bir salon ortaya çıkarabilirsiniz.

Rio Model Koltuk Takımı

Rio Model Koltuk Takımı

Beyazın lacivert ile bir arada kullanıldığı bu modelde keskin hatlardan daha çok yuvarlak detaylar göze çarpmaktadır. Modelin beyaz kanepesinin kol kısımlarında chester geçişler söz konusudur. Lacivert kanepenin kolları ise daha sade bir dekorasyona sahiptir. Rio Model Koltuk Takımı içerisinde kanepelerin her ikisi de altın detaylardan payını almıştır. Kanepelerin kol kısımlarında şeritler halinde altın rengi ön plana çıkmaktadır. Rahat süngerlere sahip olan kanepeler, evlerinize iyi gelecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir