MENU

Hakkımızda

yılka - hakkımızda - headtext(1)

Yılka Furnıture & Project:
Estetik ve İşlevsellikte Mükemmeli Arayış

1952 yılında kurulan Yılka , mobilya ve mimarlık sektöründe köklü bir geçmişe sahip olan prestijli bir firmadır. İstanbul, Masko, Ankara Siteler ve hatta İran'da bulunan showroomlarımızla geniş bir coğrafi alana hitap ediyoruz. Ayrıca dünyanın ve Türkiye'nin birçok farklı noktasında gerçekleştirdiğimiz projelerle, disbritörlük verdiğimiz firmalar aracılığıyla da varlığımızı sürdürüyoruz. Yılka Furniture , müşterilerine özenle tasarlanmış duvar dekorasyonları, özel tasarım üniteler, mobilyalar ve daha fazlası gibi geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır. Tasarımlarımız, estetik ve işlevsellik arasında mükemmel bir denge sağlarken, müşterilerimizin özel taleplerini de dikkate alarak benzersiz ve kişiselleştirilmiş ürünler sunmaktayız.

Firmamızın gücü, sadece kendi ürünlerimizin üretiminde ve tasarımında değil, aynı zamanda dünyanın farklı bölgelerinde gerçekleştirdiğimiz projelerde de ortaya çıkmaktadır. Bu projelerle uluslararası alanda da tanınırlığımızı artırmış, işbirliği yaptığımız disbritörlük verdiğimiz firmalarla beraber sektörde lider konuma ulaşmış bulunmaktayız.

Yılka Furniture olarak, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı hedefliyoruz. Deneyimli iç mimarlar, mimarlar ve tasarımcılardan oluşan profesyonel ekibimiz, her bir projede müşterilerimizle yakın işbirliği yaparak, onların ihtiyaçlarını anlamak ve beklentilerini aşmak için çaba sarf etmektedir.

Yaratıcı ve yenilikçi yaklaşımımız, kaliteden ödün vermeden her projede benzersiz çözümler sunmamızı sağlamaktadır. Yılka Furniture olarak, hayallerinizdeki mekanı gerçeğe dönüştürmek için en son tasarım trendlerini takip ediyor ve müşterilerimize ilham veriyoruz.

Yılka Furniture ile, mobilya ve dekorasyon alanında profesyonel bir deneyim yaşayın. Sizleri mağazamıza bekler, size özel olarak tasarlanmış mobilya ve projelerimizle ilham kaynağı olmaktan mutluluk duyarız.

hizmetlerimiz

tasarım icon
iç mimarlık

Özel projelendirme ile özel dekorasyon projeleri oluşturuyoruz.

mobilya icon
mobilya tasarım

İstek ve ihtiyaçlarınıza uygun mobilya tasarımları size özel olarak hazırlanmaktadır.

destek icon
satış sonrası hizmetler

Tasarımdan kuruluma kadar tüm aşamalarımız memnuniyetiniz için oluşturulmaktadır.

— YILKA İLE ZARİF, LÜKS VE ETKİLEYİCİ BİR DENEYİM
beytepe restorium proje
trabzon proje

Mobilya gruplarımız ve dekorasyon projelerimiz, tamamen sizlerin yüzde yüz memnuniyeti doğrultusunda sadece sizlere özel tasarlanarak üretilmektedir.

Kurumsal Kimlik Kiti