Rio Yemek Odası Takımı

Büyük Salonlar İçin Estetik Yemek Odası Dekorasyonları

Modern dekorasyonlarda yemek odaları oturma alanlarından ayrılarak daha fonksiyonel hale getirilmiştir. Öyle ki yemek odası aile arasında ya da dostlarla en sıcak sohbetlerin yapıldığı, en güzel anlara ve kurulan kalabalık sofralara tanıklık edildiği çok özel alanlardır. Bu nedenle dekore edilirken çok dikkatli davranılması gerekmektedir.

Continue reading

Yılka Luxury

Yeni Bir Dünyaya Açılan Kapı: Yılka Mobilya

Daha geniş yaşam alanı yaratmak, daha hoş bir zaman dilimi geçirmek için oldukça gerekli bir faktördür. Yılka mobilya birbirinden farklı çeşitlerdeki mobilyalarıyla, evlerinize güzellik ve değer katacaktır. Öyle ki yaşam alanlarından farklı bölümlerinde kullanabileceğiniz, uzun yıllar boyunca modası geçmeden kullanabileceğiniz en güzel ürünlerin bulunduğu Yılka Mobilya, sizlere yeni bir dünyanın kapılarını aralayarak, yaşam alanlarınızı da huzurla ve konforla donatacaktır. Peki neden Yılka Mobilya’yı tercih etmelisiniz? Modern tasarımlı ev dekorasyon ürünlerini ve mobilyalarını satın alırken nelere dikkat etmeniz gerekiyor? Yılka mobilya kalitesi nasıl? İşte detaylar…

Continue reading

Bona Yemek Odası Takımı

Tarzınıza ve İhtiyacınıza Uygun Yemek Odaları

Sevdiklerinizle en mutlu anların ve sohbetlerin adresi olan yemek odaları evinizin akşamları buluşma noktası olurken sabahları da vedalaşma adresleri olmaktadır. Bu anlamda aileniz, sevdikleriniz ve dostlarınızla birlikte hoş sohbetlerin şahidi olacak yemek odaları Yılka Mobilya ile tarzınıza ve ihtiyacınıza uygun tüketicinin hizmetine sunuluyor.

Continue reading