MENU

terra

Collection

Terra

YILKA 2023/24 COLLECTION —

Doğanın Şahane İhtişamını Yansıtan Eşsiz Bir Mobilya Grubu

PAYLAŞ
Terra mobilya grubu, sıcak ve büyüleyici bir atmosferi kusursuz bir şekilde yansıtmak için vizon rengi kumaş, nefes kesici deri, göz alıcı mermer, parlak lake, doğanın zarafetini yansıtan ahşap kaplama ve göz kamaştırıcı metal detaylarıyla tasarlandı.

Bu muhteşem ürün grubu, vizonun mistik tonlarıyla dans eden kahverengi dokunuşlarıyla tam anlamıyla büyüleyici bir görünüm sergiliyor. Toplamda 10 parçadan oluşan Terra, yaşam alanınıza sofistike bir dokunuş katmak için konsol, zarif konsol aynası, eşsiz masa, zarafet dolu sandalye, rahatlık sunan düz kanepe, zarif ahşaplı kanepe, konforun zirvesindeki berjer, zarif orta sehpa, pratik yan sehpa ve modern tarzıyla öne çıkan TV ünitesinden oluşuyor.

Terra, üstün kalite ve lüksü bir araya getiren benzersiz bir mobilya grubudur. Özellikle ahşaplı kanepemizin tabanından yükselen görkemli ahşap detayı, tasarıma üstün bir zarafet katarak müşterilerimizin adeta nefesini kesiyor. Ahşap ve deri hatların buluştuğu bu nadide tasarım, dünyada sadece firmamızda bulabileceğiniz, görenleri büyüleyen bir modeldir. Göz kamaştırıcı estetiğiyle Terra, müşterilerimizin tam anlamıyla hayran kalacağı bir tasarıma sahiptir.

Terra mobilya grubu, mimarlık ve iç mimarlık projelerinizde doğallığın ve şıklığın mükemmel bir kombinasyonunu sunar. İstanbul, Ankara, İran ve dünyanın diğer bölgelerinde gerçekleştirdiğimiz projelerle Terra’yı dağıtan özel dağıtıcılarımız mevcuttur. Terra mobilya grubunu kullanarak projelerinizde yaratıcılığınızı ön plana çıkarabilir, mekanlara sıra dışı bir atmosfer katabilirsiniz. İstanbul Masko, ve Ankara Sitelerde ki YILKA FURNITURE & PROJECT showroomlarımızda, Terra mobilya grubunun sıradışı güzelliğini keşfedebilirsiniz.

KOLEKSİYONUN DİĞER PARÇALARI
Lüks mobilya koleksiyonlarımızın tamamını keşfedin ve evinize benzersiz bir stil katın.
Koleksiyon
Terra
Tasarım
Yılka Furnitures
Üretim
Türkiye / İran