MENU
Home İstanbul Mobilya Fuarı
Yılka - Aston Martin

İstanbul Mobilya Fuarı

arasında gezinmek için 2023 İstanbul Mobilya Fuarı’nda bulunan standımıza sizler de davetlisiniz.

 

Hayallerinize kavuşmak ve hayatınızın her alanını etkileyecek mobilya modellerinin arasında gezinmek için 2023 İstanbul Mobilya Fuarı’nda bulunan standımıza sizler de davetlisiniz.

 

Göz Alıcı ve İhtişamlı Fikirler

Her yıl düzenlenen ve Avrupa’nın en büyük mobilya fuarı olan İstanbul Mobilya Fuarı, bu yılda da İstanbul TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenmektedir. Siz değerli katılımcıların, katılımları sayesinde renklenen ve değerlenen İstanbul Mobilya Fuarı’nda bizler de Yılka Luxury Furniture olarak yerimizi aldık. 

TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi, Hall : 12, Stand : 1225’de sizleri bekliyor olacağız.

 

Mobilya modelleri ve dekorasyon fikirleri

Dekorasyon ve mimarinin sadece mobilya grupları ve mobilya seçimi olmadığını anlatmak ve göz alıcı dekorasyon fikirlerini, şıklık ile birleştirerek sizlere sunan firmamız; İstanbul Mobilya Fuarı’nda da değişen ve gelişen dünyamıza en uygun olan mobilya modellerini, lüks ve konforu aynı zamanda da  dekorasyon fikirlerini sizlere sunacaktır. 

 

Neden fuara katılarak standımıza uğramalısınız?

Mobilya ve dekorasyon alanındaki son trendleri takip ediyor ve dünyadaki son gelişmeleri Yılka Luxury Furniture olarak kendi süzgecimizden geçirdikten sonra, size özel olarak olarak tasarlıyor ve yüksek kapasiteli fabrikalarımızda üretiyoruz. 

İşte tam olarak bu süreçleri, mobilya ve dekorasyon fikirlerini iç mimarlarımızdan öğrenmek için 2023 İstanbul mobilya Fuarı’nda bulunan standımızı ziyaret edebilirsiniz. 

Kaliteli ve şıklığı yaşamak isteyenler için özel olarak hazırlanan koleksiyonlarımızı fuarımızda daha yakından inceleyebilirsiniz. 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir